01. O nas

Klinika Dermex zaprasza Państwa na profesjonalną i kompleksową diagnostykę i terapię z zakresu dermatologii i wenerologii, dermatochirurgii,  medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Właścicielem i założycielem Kliniki jest dr n. med. Aneta Bąkowska, specjalista dermatolog-wenerolog z wieloletnią praktyką i doświadczeniem

Dr Aneta Bąkowska do każdej Pacjentki i Pacjenta podchodzi z profesjonalizmem i pasją, starannie dobiera leczenie oraz zabiegi uwzględniając indywidualne potrzeby, skuteczność oraz przede wszystkim bezpieczeństwo.

Nasze terapie oparte są na najnowszej wiedzy medycznej, stale aktualizowanejpoprzez regularnie odbywane staże w ośrodkach dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w kraju i za granicą. Pracujemy na certyfikowanych produktach uznanych marek w świecie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Pragniemy, by każdy z Państwa poczuł się w naszej Klinice wyjątkowo, spełniając swoje marzenie o zdrowej skórze i pięknym wyglądzie.

Dr Aneta Bąkowska

Jestem lekarzem, specjalistą dermatologiem, doktorem nauk medycznych. Od lat zajmuję się dermatologią i medycyną estetyczną. Dermatologia i estetyka to niewątpliwie najbardziej łączące się dziedziny medycyny, sprawiają, że nasza skóra jest zdrowa i wygląda młodo i z blaskiem.

Klinika Dermex powstała w 2005 roku. Przez cały czas rozwija się i pomaga Pacjentom rozwiązać problemy skórne, a także poprawić wygląd i zatrzymać czas. VS . Przez cały czas rozwija się i wspiera Pacjentów w rozwiązywaniu problemów skórnych oraz pomaga zatrzymać czas.

Serdecznie witam w Klinice Dermex
Dr n. med. Aneta Bąkowska

Magdalena Rubak

Mgr Kosmetolog

Katarzyna Wieczorek  

Opiekun Pacjentów

Rejestracja

Rejestracja:

41 331 56 29

PONIEDZIALEK 11:00 - 18:00

WTOREK 12:00-15:00

ŚRODA 11:00-18:00

 

Informacje codziennie: 605 064 163

napisz do nas
Klinka Dermex - Dermatolog